عضو شوید !
اخبار داغ
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

خدمات

گروه فنی آنالیز تاکتیکی همواره در تلاش برای تولید محتوای متفاوت و ارائه خدمات مدرن بوده و هست

ما همیشه از همکاری های سازنده و پیشنهادات خلاقانه استقبال کردیم؛ خدماتی که گروه فنی آنالیز تاکتیکی ارائه می دهد به شرح زیر است :

آموزش خصوصی فوتبال برای بازیکنان رده پایه

چنانچه بازیکن فوتبال هستید نیاز به تمرینات خاص و خصوصی برای پیشرفت حرفه ای دارید ما با متدهای هلندی و آلمانی می توانیم پاسخگوی نیاز شما باشیم.
پیشرفت های تکنیکی، تاکتیکی، روحی، روانی، بدن سازی هوازی و بی هوازی از نیازهای اصلی یک فوتبالیست حرفه ای است.

آموزش و اجرای تاکتیک های مدرن برای تیم شما

ما می توانیم تیم شما را با تاکتیک های مدرن و به روز دنیا آشنا کرده و استراتژی ها و تاکتیک های آنها را برای شما اجرایی کنیم.
این بخش همانند گذشته به صورت حضوری و بر سر تمرینات اجرایی خواهد شد.

آنالیز، بررسی و تحلیل تیم فوتبال شما

چنانچه سرمربی تیم هستید و نیاز به بازنگری و آنالیز تیم خود و حریف دارید ما می توانیم همچون گذشته تیم شما را هم به صورت حضوری و هم ویدئویی تحلیل و آنالیز کرده تا بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید

آموزش، تهیه و تولید محتوای فوتبالی

چنانچه مایل به تولید محتوای فوتبالی نظیر آنالیز ویدئویی، آنالیز در عکس، آنالیز در نرم افزار، تولید مقالات برای روزنامه ها و یا همکاری در رسانه ها هستید ما با توجه به نوع نگاه شما آماده همکاری های لازم هستیم.

آموزش آنالیز و آشنایی با مفاهیم فوتبالی

هرقدر که ما بیشتر با جنبه های مختلف این ورزش محبوب و پیچیده آشنا شویم بیشتر می توانیم آن را درک کنیم.
درنتیجه با توجه به سوالات شما عزیزان چنانچه تعداد نفرات به حد نصاب لازم برای تشکیل کلاس های آموزش آنالیز برسد، ما آمادگی لازم برای تشکیل کلاس ها را خواهیم داشت.

ارائه، تهیه و طراحی تمرینات تخصصی

تهیه و توزیع تمرینات مدرن و کاربردی تیم های اروپایی و ارائه ی آن به شما همراه با توضیحات و موارد موردنیاز از دیگر خدمات گروه فنی تاکتیکال آنالیز خواهد بود.

خدمات و مبالغ با توجه به جایگاه و نوع درخواست شما ارائه خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت ها و نحوه ارائه خدمات می توانید از طریق زیر با ما تماس برقرار کنید تا همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی درخواست شما باشند

تماس از طریق تلگرام و واتساپ


Telegram


Whatsapp

فرم درخواست


    Translate